Kaviarnička

Kaviarnička

Čerstvo pražená káva a domáce koláče v príjemnom prostredí.

Vôňa kávy z rôznych kútov sveta, kvalitné sypané čaje, pestrá ponuka domácich koláčikov, čerstvo upečené slané i sladké pečivo a na večer podmanivé vína zo slovenských vinárskych regiónov, či špeciálne druhy piva – to sú ingrediencie, z ktorých vám naša obsluha namieša ten správny mix. Príďte a cíťte sa ako doma…

Prečo SPOON?

S lyžičkou v našej prevádzke si pomiešate nielen skvelú kávu z rozmanitej ponuky, ale rovnako si jej pomocou môžete vychutnať množstvo dobrôt, ktoré pre Vás pečieme každý deň. Veríme, že kombinácia lyžičky vo Vašich rukách, skvelej kávy a pečiva, či dezertu Vás ku nám zláka minimálne každý deň, alebo aj viackrát do dňa … spomeňte si koľko dobrôt ste si vďaka lyžičke vo Vašich rukách vychutnali.

Kvalitná káva

Čerstvo mletá káva

Kvalitná káva

Kvalita a chuť je pre nás veľmi dôležitá, a tak sme sa rozhodli pražiť vlastnú zmes kávy. Po dlhom ochutnávaní a výbere sme namiešali kvalitnú zmes kávy SPOON, ktorá sa skladá z 80% arabica a 20% robusta.  Kvalitná čerstvo upražená káva je neporovnateľná s bežnou kávou. Jej aróma hovorí sama za seba.

Okrem vlastnej kávy, každý deň ponúkame aj odrodové svetové kávy. Každý z nás preferuje inú chuť. Ochutnajte u nás kávy z rôznych krajín sveta a nájdite si tu právu. Nech sa stane pre Vás dúšok kávy zážitkom a uspokojíte svoje chuťové poháriky. Môžete si vybrať spomedzi CUBA, BRAZILIA, ETIOPIA, COLUMBIA, COSTARICA, GUATEMALA, INDIA.

Doprajte si odpočinok a príďte k nám.

Koláče z našej pekárne

Chutný domáci koláčik

Koláče z našej pekárne

Denne priamo u nás pečieme čerstvé koláčiky, cheescake, bábovku, či muffiny. Nájdete tu vždy pestrú ponuku koláčov a dezertov, ktoré potešia vaše chuťové poháriky.

Okrem dezertov v ponuke nájdete napr. aj puding, či smotanové SPOON panvičky a ovocné poháre. V letnom období pripravujeme samozrejme aj ponuku zmrzlinových pohárov. Koláče, ktoré rozhodne stoja za všetky výčitky ;-).

Príďte si s nami osladiť život…

Niečo na zahryznutie

Niečo na zahryznutie

Ráno, ale kedykoľvek počas dňa si môžete zobnúť niečo z našej malej kuchyne. V ponuke máme tradičné tousty, skvelú praženicu, omeletu a pre úplných labužníkov aj lievance s javorovým sirupom.

V spojení s čerstvým freshom a dobrou kávou môžu byť Vaše raňajky dokonalé :), nájdite si čas na chvíľku pre seba.

Vyberáme kvalitu

Vyberáme kvalitu

Pivovar ERB z Banskej Štiavnice dodáva svoje produkty do približne stovky špičkových hotelov, reštaurácií a barov na Slovensku. Nikdy sa neobjaví v obchodnej sieti a jednou z vybraných prevádzok sme aj my.

Nekompromisný dôraz na kvalitu, čisto prírodné ingrediencie a dostatočne dlhá doba dozrievania sú len niekoľkými z asi stopäťdesiatich detailov, na ktorých si Pivovar ERB dáva mimoriadne záležať pri varení každého svojho piva. V línii ERB Classic nájdete niekoľko druhov – ERB Svetlý ležiak 12% a 10%, ERB Weizen 12% a ERB Tmavý špeciál 13%. V exkluzívnej línii ERB Limited Edition sa postupne predstavujú najpozoruhodnejšie pivné druhy na svete so stáročnou históriou.

 

Miešané drinky

Miešané drinky

Pre mnohé ženy sú neoddeliteľnou súčasťou letných večerov, či posedení rôzne miešané drinky alebo limonády, ktoré dokážu pekne spestriť horúce noci alebo spríjemniť posedenie s kamarátmi.

Príjemné posedenie, svieže drinky, pohoďácka obsluha… to je predstava krásneho večera, ktorý si u nás môžete naplno vychutnať.