Poznáte Bentiannu?

Poznáte Bentiannu?

Každý dúšok BENTIANNA je malým zážitkom, tancom chutí a vôní. Hladivé tóny medu, unikátna kombinácia 13 liečivých byliniek a jemná horkosť horca. Šťava z vyberaných odrôd hrozna a pravé Tokajské víno. To všetko sa spolu spája v neopakovateľnej harmónii, v ktorej môžete vždy znovu a znovu objavovať nové príbehy.

Príbeh BENTIANNA je aj príbehom o návrate do času, kedy sa veci robili pomaly a s láskou. Preto sa BENTIANNA rodí pomaly, dozrieva dlho a vyberáme do nej z prírody tie najčistejšie a najkvalitnejšie ingrediencie.

Výnimočné veci potrebujú do dokonalosti vyzrieť. BENTIANNA dozrieva v poctivých sudoch po tokajskom víne a v barikových sudoch. Tu sa všetky ingrediencie snúbia a vytvárajú záverečnú symbiózu chutí – víno, bylinky, med, drevo, čas. To všetko sa musí stretnúť, kým sa BENTIANNA ocitne vo vašom pohári.

BENTIANNA má len 13% podiel alkoholu, vďaka čomu sa stáva ideálnym nápojom pre všetkých, ktorí túžia na chvíľu zastaviť čas a vychutnať si prítomný okamih. Stretnúť sa s priateľmi, vypočuť si ich príbehy a porozprávať ten svoj.

Prečítajte si aj